Ploegen

Dames 2de Provinciale A

Trainer :

Houwenhuyse Bart

 

 Speelsters :

Dhont Ine, Van Waes Jill, Houwenhuyse Shira, Blomme Amber, De Smet Joyce
 
Houwenhuyse Joyce, Cuelenaere Eline, Verbrugge Ellenique, Baert Louise, Rabaeys Ellen, Verbrugge Mathénique (ontbreekt op de foto : De Baere Julie)
 
 
 

Trainingsuren :

woensdag van 19:30 tot 21:30 en vrijdag van 19:00 tot 21:00 in sporthal Meos

Thuiswedstrijden :

Zaterdag om 19:30 (reserve om 18:00 uur) in sporthal Meos

Ploegen

U17 Provinciaal 1 N

Trainster :

Devreese Monique

 

Speelsters :

Van Houcke Bo, Depoorter Aiysha, Verkruijsse Marie-Julie, Van Loocke Léonie, Dobbelaere Rani, Verplaetse Emmy, Blomme Noor

Claeys Emma, Minnaert Tine, Matthys Tamara

Trainingsuren :

woensdag van 18:00 tot 19:30 en vrijdag van 17:30 tot 19:00 in sporthal Meos

Thuiswedstrijden :

zaterdag om 17:00 in sporthal Meos

U17 Regionaal 2N B

Trainster :

Van Deynse Annick

 

Speelsters :

Grootaert Hanne, Van Ootegem Febe, Claeys Merel, Vandevoorde Febe, Vereecke Zoë

Termote Luna, Vercraeye Fien, De Smet Emelie, Bommele Julie

Trainingsuren :

woensdag van 18:00 tot 19:30 en vrijdag van 17:30 tot 19:00 in sporthal Meos

Thuiswedstrijden :

Zaterdag om 16:00 in sporthal Meos

Ploegen
Ploegen

U15 2N B

Trainster :

Wildnerova Iva

 

Speelsters :

Maxime Buysse, Lotte Martens, Jade De Deyne, Sofie Claeys, Fleur Heylen

Marthe Cromheecke, Enid Coopman, Amaurie Geirnaert, Patricia Patrikov


 

Trainingsuren :

woensdag van 16:30 tot 18:00 en vrijdag van 17:00 tot 18:30 in sporthal Meos

Thuiswedstrijden :

Zondag om 10:00 in sporthal Meos

U13 2N C

Trainster :

Monique Devreese

 

Speelsters :

Van Hecke Lotte, De Jaeger Hannah, Smolders Margaux, Martens Febe, Bommele Leonie, Bisschop Elly, Coussement Alice

Decock Lani, Blomme Louise, Cromheecke Ella

Trainingsuren :

woensdag van 16:30 tot 18:00 en vrijdag van 16:00 tot 17:30

Thuiswedstrijden :

zondag om 10:00 in sporthal Meos

Ploegen
Ploegen

 

 

 

Onze U11 onder de leiding van trainster Monique Devreese